Strefa Transferu Technologii


Serdecznie zapraszamy do udziału w specjalnej Strefie Transferu Technologii  podczas 6. Kongresu Eurobiotech, który odbędzie się w terminie 11-14 września 2017 r. w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków.


Strefa Transferu Technologii zostanie wydzielona w ramach wystawy firm związanych z biotechnologią, towarzyszącej kongresowi.  Celem przedsięwzięcia jest pokazanie projektów do komercjalizacji oraz zademonstrowanie praktycznych rozwiązań i opcji podjęcia efektywnej współpracy pomiędzy nauką a biznesem.


W ramach Strefy odbędzie się sesja satelitarna „Jak zarobić na nauce?” adresowana do przedstawicieli przemysłu. Udział w sesji jest bezpłatny po dokonaniu REJESTRACJI>>. Więcej informacji poniżej.




LISTA WYSTAWCÓW:


                                                       


                                         

                                                                 





Wystawcy Strefy Transferu Technologii zaprezentują się w ramach adresowanej do przedstawicieli przemysłu sesji satelitarnej „Jak zarobić na nauce?”, a także podczas wtorkowej sesji plakatowej.



Jak zarobić na nauce? – sesja satelitarna  (poniedziałek 11 września od 12.30 do 14.00)


Sesja satelitarna Kongresu Eurobiotech, współorganizowana przez Klaster LifeScience Kraków oraz Małopolskie Centrum Transferu Technologii, moderowana przez Panią Dorotę Hubkę oraz Pana Kamila Kipiel. Głównym celem sesji jest ułatwienie nawiązania bezpośrednich kontaktów pomiędzy sektorami nauki i biznesu poprzez przedstawienie różnych modeli transferu technologii oraz przedstawienie oferty ośrodków  transferu technologii, z których część będzie bezpośrednio reprezentować instytucje naukowe obecne na Kongresie.


Sesja adresowana jest głównie do firm i przedsiębiorców z branży farmaceutycznej,  medycznej, kosmetycznej, rolnej, spożywczej, biotechnologicznej, ekologicznej i bioenergetycznej.


Sesja będzie prowadzona w języku polskim.


W programie:



   1. Keynote:  wykład  eksperta transferu technologii w dziedzinie life science i biotechnologii - Rolanda Kozłowskiego, Prezes Zarządu Life Science Biznes Consulting (LSBC) Sp. z o.o.


   2. Dyskusja panelowa „Jak zarobić na nauce?”, w której wezmą udział:

  • Aleksandra Mościcka-Studzińska, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju -  przedstawi możliwości finansowania innowacyjnych projektów w sektorze life science
  • dr Maciej Wierzbicki - Dyrektor ds. Projektów, Evestra Onkologia – podzieli się doświadczeniami w zakresie komercjalizacji rozwiązań w obszarze biotechnologii i podpowie, jak osiągnąć międzynarodowy sukces.
  • Dorota Hubka-Wójcik, Prezes Zarządu Małopolskiego Centrum Transferu Technologii – podzieli się doświadczeniami niezależnego centrum transferu technologii, dot. współpracy ze światem nauki, biznesu i w zakresie finansowania projektów B+R.
  • Kamil Kipiel Prezes Zarządu Centrum Transferu Technologii Medycznych Park Technologiczny Sp. z o.o. – podzieli się swoimi doświadczeniami w zakresie komercjalizacji innowacji w sektorze life science. 

    3. Prezentacje wystawców Strefy Transferu Technologii


REJESTRACJA>>



Jak zarobić na nauce? – Sesja plakatowa (wtorek 12 września od 9.30 do 11.00)


Sesja plakatowa Kongresu Eurobiotech  animowana przez Klaster LifeScience Kraków. W ramach wystawy odbędą się prezentacje na stoiskach w Strefie Transferu Technologii, skierowane do uczestników Kongresu.  Prezentacje będą miały charakter sesji plakatowej, realizowanej zgodnie z przyjętym wcześniej harmonogramem, realizowanej w trakcie przerwy kawowej.  


Wszyscy uczestnicy Kongresu otrzymają informację i zaproszenie do udziału w sesji.